• SPORTVERSENYEK

SPORTVERSENYEK

• ELSŐ HELYEN VÁRJUK A TAVASZ FORDULÓT

2019-10-21 05:23:37

Első helyen várjuk a tavaszi fordulót Vereség nélkül, 14 lőtt góllal, ügyesen fociztak !!! 5-6. osztály: Miskolczi Dominik 6.a Gábor

Részletek
  • VÁROSI ATLÉTIKA VERSENY

2019-06-11 05:23:37

A városi atlétika verseny eredményei, nagyon büszkék voltunk rájuk !!! A 4 X 100-as váltót (ami az atlétikai versenyek csúcspontja) megnyerték

Részletek
  • LÓTI-FUTI 2019.

2019-05-12 05:23:37

Szuper idő volt az idei Lóti-Futi versenyen (85 fő jelentkezett ). A jól szervezett, jó hangulatú rendezvényen sok helyezést értek el

Részletek
  • LABDARÚGÁS

2019-05-11 05:23:37

Az összesített őszi-tavaszi városi labdarúgó bajnokságban második helyezést ért el iskolánk csapata: Szuromi Botond  8.a Görög Ádám  8.a Makula

Részletek
  • LABDARÚGÁS 5-6. OSZTÁLY

2019-05-01 05:23:37

Minden várakozásunkat felülmúlta az április végi délután …  Az őszi forduló után még a 3. helyen álltunk, de  2 győzelemmel

Részletek
  • KÉZILABDA BAJNOKSÁG LÁNYOK

2019-03-27 05:23:37

Egy győzelem, kettő vereség, harmadik helyezés a városi kézilabda bajnokságban. Izgalmas mérkőzések voltak :) Eredmények 5-6. osztály lányok: Andrássy-Grassalkovich 12-2, Petőfi-Halmi

Részletek
  • KÉZILABDA BAJNOKSÁG 2019.

2019-03-20 13:24:24

Három vereség, negyedik helyezés a városi kézilabda bajnokságban. Eredmények 5-6. osztály fiúk: Andrássy-Grassalkovich 16-8, Petőfi-Halmi 8-18, Petőfi-Andrássy 7-13, Grassalkovich-Halmi 6-14,

Részletek
  • KÉZILABDA BAJNOKSÁG

2019-03-06 13:24:24

KÉZILABDA BAJNOKSÁG Ennyire közel nem mostanában voltunk az első helyhez Két győzelem, egy vereség, gólkülönbséggel 2. helyezés a városi kézilabda